Партії Порошенка і Зеленського можуть об’єднатись в майбутньому парламенті

За інформацією джерел, у "Слуги народу" налагоджена непогана комунікація зі штабом "Європейської солідарності".

Об этом сообщает mignews.in.ua со ссылкой на СМИ.

В партії "Слуга народу" допускають можливе створення коаліції у новому скликанні Верховної Ради з партією колишнього президента України Петра Порошенка "Європейська Солідарність", передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

Як розповів голова штабу СН Олександр Корнієнко, конкретику його політсила готова обговорювати і коментувати після 21 липня. Водночас джерела журналістів" повідомляють, що у СН налагоджена непогана комунікація зі штабом "Європейської солідарності".

Перешкодити створенню такої коаліції можуть сам Петро Олексійович і чинний нардеп від "Блоку Петра Порошенка" Ірина Геращенко, яку, за даними джерел, хотіли б "прибрати". "Станом на сьогоднішній день, Порошенко запевнив своє найближче оточення, що складе мандат після проходження партії в парламент. При такому розкладі "Слуга народу" може погодитися на коаліцію з ЄС", — заявило обізнане з питанням джерело.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/partii-poroshenka-i-zelenskoho-mozhut-obiednatys-v-maibutnomu-parlamenti-286495.html”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

ТОП 24

Вход